Tots els gols

MINUT A MINUT, tots els gols (06-10-19)

20:00> Final del programa, gràcies a tots per seguit-nos!

19:37> Conexió amb Joel Martorell, del CF Gandesa.

19:15> Descans Jesús-Catalonia- Godall.

19:06> Conexió amb Pau Alegria, del CF Jesús-Catalonia.

18:58> Jesús-Catalonia- Godall, gol de Leo del CF Jesús-Catalonia; Resultat: 1-0.

18:53> Final La Sènia-At. Mora La Nova: Resultat: 1-1; Arnes-Remolins-Bitem; Resultat: 0-5; La Cava- Flix; Resultat: 3-0.

18:51> Conexió amb Jesús Ferrando, del CF Tortosa.

18:48> Ulldecona-Les Borges del Camp, gol del CF Les Borges del Camp; Resultat: 8-1.

18:46> Conexió amb Hector Navarro, del CF La Sènia.

18:46> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol de Juanjo del CF Sant Jaume; Resultat: 1-8.

18:45> Batea-Corbera d’Ebre, gol de Rúben del CF Cobrera d’Ebre: Resultat: 5-1.

18:45> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-8.

18:40> Conexió amb Jesús Ferrando, del CF Tortosa.

18:39> Batea-Corbera d’Ebre, gol de Renatas del CF Batea: Resultat: 5-0.

18:38> Tortosa-Roda de Barà, gol de Cristian Díaz del CF Tortosa; Resultat: 2-3.

18:37> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-7.

18:35> Conexió amb Marc Ardevol, del CF La Fatarella.

18:34> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-6.

18:33> Batea-Corbera d’Ebre, gol de Ferri del CF Batea: Resultat: 4-0.

18:30> Inici del Jesús-Catalonia- Godall.

18:29> Conxió amb Josep Joanós, del CF Corbera.

18:29> Arnes-Remolins-Bitem, gol de Balada del CF Remolins-Bitem; Resultat: 0-5.

18:28> Batea-Corbera d’Ebre, gol de Jordi Vilanova del CF Batea: Resultat: 3-0.

18:25> Conexió amb Paco Callarisa, del CF Ulldecona.

18:20> Conexió amb Joan Argilaga, del CF At. Mora La Nova.

18:18> Tortosa-Roda de Barà, gol de Xavi Moreno del CF Roda de Barà; Resultat:1-3.

18:18> Ulldecona-Les Borges del Camp, gol de Reverte, Monforte i Ivàn Gonzàlez del CF Ulldecona; Resultat: 5-0.

18:16> La Fatarella- Gandesa B, gol del CF La Fatarella; Resultat 2-1.

18:12> Conexió amb Jesús Ferrando, del CF Tortosa.

18:10> Tortosa-Roda de Barà, gol de Xavi Moreno del CF Roda de Barà; Resultat:1-2.

18:09> Arnes-Remolins-Bitem, gol de Moha del CF Remolins-Bitem; Resultat: 0-4.

18:09> Conexió amb Mercé Salvador, del CF Remolins-Bitem.

18:05> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-4.

18:05> Arnes-Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-3.,

18:04> Conexió amb Marc Ardevol, del CF La Fatarella.

17:57> Final Pinell-Ginestar; Resultat: 2-3.

17:50> La Sènia-At. Mora La Nova, gol d’Agustí del CF At. Mora La Nova; Resultat: 1-1.

17:49> Arnes-Remolins-Bitem, gol de Balada del CF Remolins-Bitem; Resultat: 0-2.

17:46> Descans Batea-Corbera d’Ebre, Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, Tortosa-Roda de Barà, Ulldecona-Les Borges del Camp i La Sènia-At. Mora La Nova.

17:45> Batea-Corbera d’Ebre, gol del CF Batea: Resultat: 2-0.

17:44> Conexió amb Pascual Valls, del CF La Cava.

17:40> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-3.

17:38> Conexió amb Paco Callarisa, del CF Ulldecona.

17:35> Batea-Corbera d’Ebre, gol de Botero del CF Batea: Resultat: 1-0.

17:35> Pinell-Ginestar, gol del CF Ginestar; Resultat: 2-3.

17:35> Tortosa-Roda de Barà, gol de Samu del CF Tortosa; Resultat:1-1.

17:33> La Fatarella- Gandesa B, descans.

17:30> La Sènia-At. Mora La Nova, gol de Callarisa del CF La Sènia; Resultat: 1-0.

17:29> Ulldecona-Les Borges del Camp, gol del CF Ulldecona; Resultat: 1-0.

17:28> Declaracions de Joan Subirats, del CF Rapitenca B.

17:26> Pinell-Ginestar, gol de Cadevid del CF Pinell; Resultat: 2-1.

17:25> Conexió amb Joan Suñé, del CF Batea.

17:22> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-2.

17:21> Conexió amb Marc Ardevol, del CF La Fatarella.

17:18> Arnes-Remolins-Bitem, gol de Balada del CF Remolins-Bitem; Resultat: 0-1.

17:17> Conexió amb Paco De La Cruz, del CF Sant Jaume.

17:10> Conexió amb Jesus Ferrando, del CF Tortosa.

17:09> Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, gol del CF Olimpic Mora d’Ebre; Resultat: 0-1.

17:08> Pinell-Ginestar, gol del CF Ginestar; Resultat: 1-1.

17:08> Tortosa-Roda de Barà, gol de Iker Latre del CF Roda de Barà ; Resultat:1-0.

17:05> Conexió amb Hector Navarro, del CF La Sènia.

17:00> Inicien els partits de segona catalana Ulldecona-Les Borges del Camp, La Sènia-At. Mora La Nova, Tortosa-Roda de Barà.

17:00> Inicien els partits de tercera catalana La Cava-Flix, Arnes-Remolins-Bitem, Sant Jaume-Olimpic Mora d’Ebre, Batea-Corbera d’Ebre.

16:57> Descans Pinell-Ginestar; Resultat: 1-0.

16:45> Conexió amb Marc Ardevol, del CF La Fatarella.

16:42> La Fatarella- Gandesa B, gol del CF La Fatarella; Resultat 1-0.

16:41> Declaracions de Jordi Font, del CF Ascó.

16:30> Inici del partit La Fatarella- Gandesa B.

16:25> Declaracions de Guillermo Camarero, del CF Gandesa.

16:24> Pinell-Ginestar, gol d’Edu del CF Pinell; Resultat: 1-0.

16:00> Inici del partit Pinell-Ginestar.

16:00> Iniciem el programa d’aquest diumenge, segueix-nos en aquest minut a minut.

Tags
Mostra més

Articles relacionats

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Close